Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

CENZURA

kdopříspěvek
atomicmann 3.7.2012 18:52
bobeši zablokuj všechny
Bobes 1.7.2012 21:26
Cenzura: Za off-topic v hlavním tématu napsaný urážlivou formou, který obtěžuje další uživatele, prostě následuje sankce. Hrát přitom může dál.

K roli správců: Správce je jenom Filepra. Nepřeceňujte roli nás ostatních. Reálně můžeme jenom naklikat blokování diskuse, mazání příspěvků v diskusi nebo jejich přesun do septiku. S technickými problémy, reklamací plateb, apod. neuděláme nic. Nic za to nemáme, platíme si hru jako všichni ostatní. Komunikaci s Fileprou nekomentuji, když se v diskusi objeví problém a vidím ho, upozorním ho na něj. Většinou to pomůže.
woith 23.11.2010 21:48
Já nic , já muzikant. Netušil jsem , že Globus rozluští záhadu ,, nejsprawedliwějšího,, . Kujwa, takže on je z Plzně ? Myslim, že bys měl zajet do watikánu a udělat w tom pořádek. 80% ? To je kujwa silná kořalka. Lemtali jsme to w kolbence a wšichni jsme se motali. Západočeský machr ? Máš prawděpodobně na mysli Martina Straku. Na hák se dá powěsit wšelicos, ale jen nechápu , že tak gigantická lebka, kterou Tě obdařil ,, nejsprawedliwější,, je prostá wýplně. Pokud owšem powažuješ wakuum za plnohodnotnou wýplň, pak je wše w pořádku...
sjetiny 23.11.2010 11:29
.... a já to psát nebudu, já to vydržím :o))) (pro teslu: moc se směju, že jsem tak dobrá)
Globus 22.11.2010 20:48
Tak to abych se omluvil citlivé plzeňské dušičce pana nejspravedlivějšího. Nebo že bych si měl rovnout kleknout a prosit ho za odpuštění? No nejsem si moc jistý. Každopádně je fascinující, jak někdo, kdo nepochopí 80% myšlenek lidí kolem sebe, protože prostě nechce, a současně užívá výrazy které snad ani nemaám náladu opakovat, může kritizovat či hodnotit výraz "trotl". Když vynechám, že je to můj subjektitvní názor na věc a týká se mě a adresátovi, tak si nemyslím, že by někoho měl zásadně urážet. Což se o pseudo slovníku západočeského machra říct určitě nedá. Takže zalez do ulity a najdi si někoho, kdo tě nemá na háku.
tesla 22.11.2010 19:59
Diky za gratulaci. Spravce serveru muze reprezentovat kazdej druhej vorech, treba ja. Jen nam to nesmis tak casto pripominat. To je jako chodit do hospody a nadavat hostinskemu. Asi by te taky brzo vyhodil, pokud by na tobe nebyl zavisly. My na serveru zavisli nejsme, vsichni chodime normalne do prace.
tesla 22.11.2010 19:58
woith 22.11.2010 19:32
Wynechám tedy termín, který se Tesly dotýká a pogratuluji mu k tomu, že konečně udělali spráwci prwní krok k tomu, aby se zde neukájeli hráči jako Rexs na mých kamarádkách. Jen proto, že jste konečně něco udělali vynechám ty wámi oblíbená oslowení... Přesto se nemohu ubránit dojmu, že spráwci serweru mají nad ostatními nawrch. A nebo si to aspoň myslí. Dokud bude možné, aby ambiciozní a primitiwní Globus reprezentowal spráwce serweru, pak asi něco není w pořádku... Japa je to možný, že Globus w hlawní diskuzi může použíwat wulgarismy a já jako prostý plebejec jsem o toto ,,ochuzen,, ? Japato, že nebyl smazán stejně jako já ? Takhle si předstawujete fair-play ? Pokud mohl použít Globus slowo ,,trotl,, , tak i já s welkou radostí počastuji wýše jmenowaného stejně. Účelem příspěwku není rozwířit wášně, ale jen připomenout ,,spráwcům serweru,, , že je kapitalismus a že my, kteří sem chodíme hrát a řádně platíme jsme zákazníci... Talon cz hřeší na to, že nemá konkurenci a práwě proto se chowá jak se chowá ke swým slušným zákazníkům. Nemám potřebu se wyjadřowat wulgárně, ale pokud se prowozowatel chowá arogantně a nerozlišuje základní prawidla slušného chowání, která jsou nad prawidly serweru, pak je to pro mě jen připomínka, že komunismus ještě zdaleka neumřel...
tesla 15.7.2010 13:25
Na nakym srazu serveru, nebo turnaji v rijnu/listopadu.
blaznivka 15.7.2010 9:54
vidět teslu a zemřít ..... to vlastně ne, já ještě nechci zemříííííít
Charlie 15.7.2010 5:56
chtěl jsem Tě jen vidět :-)
tesla 14.7.2010 20:37
Jestli mne chces zbit, muzeme se potkat rano na trave ve Stromovce. Delal jsem dlouhe roky judo, nerad bych te zranil o beton. Jestli mne chces vozrat, sejdeme se na nakym turnaji na podzim. Jesli mne chces jenom online "anonymne" strasit, tak uz to staci, uz se bojim. Jestli chces uplne neco jineho, ptej se dal.
Charlie 14.7.2010 19:57
TESLO- KAM ŽE TO MÁM PŘIJED ???
sjetiny 11.7.2010 22:24
ale no tak :o)))))
tesla 11.7.2010 17:23
/woith
Bud v klidu, delal jsem si srandu.

/sjetiny
Nestacilo by zavolat (napsat vzkaz) Sarah? Tak to stejne udelali skoro vsichni ostatni, protoze ve smluvit hru nazivo je tak 5 lidi, ackoliv ucast je obvykle 16+. Ale jak rikam, i ty bud v klidu, jednotlive prispevky jsou mi ukradene.

Veprikuv vzkaz je v poradku. Obsahuje podstatne sdeleni, ktere by hrace serveru mohlo zajimat. To neplati o tvem prispevku, protoze na tvoji matku sere bilej tesak, jak rika woith.
sjetiny 11.7.2010 15:53
teslo a prosím tě kde se ve "smluvit hru na živo" píše, že nepřijedeš sám, ale má se počítat i s "doprovodem"?..

zřejmě nějaká nově vytvořená fce a mně to ušlo, že? :o)))

... prasátko je taky trdlo, co to tam píše, když může zadat hraní na živo....

ach můj bóóže :o))))

woith 11.7.2010 9:33
,,Asi se za vama prijedu podivat na tu chatu, aby mi mohl woith utrhnout hlavu,,
Teslo wyjadřuj se zřetelně. Rozhodně nehodlám šoupat plochou nohu z Plzně do Varů jen proto, abych poslouchal přednášku o prawidlech diskuze. Teslo, jestli jsi tak bystrej a chytrej, jak Ti souwěrci dáwají za prawdu, tak jistě wydedukuješ, že muj zápis w tématu smluwit hru nažiwo je w kolonce ,, možná přijede,, . Práwě pro případ, že by Tesla dostal nápad oblažowat mne swou přítomností jsem si dowolil ponechat otewřená wrátka. Takže se wyžwejkni, ať se můžu podle toho zařídit. Děkuji.
PS : Jsem soudnej. W takowym hicu se dostane člowěk welmi rychle do komatu, tak bych nerad kazil ostatním zábawu tím, že bych se třeba neudržel...
tesla 10.7.2010 21:50
Na tvoje vtipy kaslu, ale prispevek mi samozrejme prijde jako ukazkova demence. Predstav si, jak tam 20 lidi napise: "ja taky prijedu". A do toho 30 lidi podobne o ucasti u Krakory.

Normalne se lidi hlasi ve "smluvit hru na zivo". Ale jak jsem psal uz nekde jinde, jednotlive prispevky neresim.

Asi se za vama prijedu podivat na tu chatu, aby mi mohl woith utrhnout hlavu. Povzbuzuje mne skutecnost, ze kdykoliv jsme si vyhrozovali v diskusich jak se pobijeme, tak jsme se pak na srazu maximalne ozrali. Az na vyjimky, kdy nakej vocas dostal kovovym padem do xichtu :)

PS: Brbla mi ve vzkazech dekuje, ze jsem nakonec jeho prispevku udelal vetsi reklamu nez on sam. - prosim, rado se stalo.
sjetiny 10.7.2010 15:35
teslo přispěla jsem do hlavního diskuzního tématu, pokoušela jsem se zase být trapně egoisticky vtipná, může to tak být?
sjetiny 10.7.2010 15:31
Globe moc pěkně hraješ na kytaru... hezky zpíváš... hraješ i s trsátkem a případně umíš i na 12-ti strunku?
píšeš, že pravidla jsou zbytečná (dokonce cituješ kdysi žijícího neznámého egocentrického filosofa, o němž nevíme zcela nic - dodej informace, alespoň ve kterém století a kde žil).. po tesilově výzvě k pomoci vytvoření pravidel mu oznámíš, že taková činnost nemá cenu a dokonce navrhuješ řídit se pravidly již vytvořenými (načrtni je prosím.. pár bodů pro oživení, klidně dodej nadhled)


... hele že ty toho filosofa až tak nectíš a nebo ti je v podstatě úplně jedno, co kdysi prohlásil? :o)))
(v záloze mám i variantu, že ti je horko a nevíš, že jsi někoho o pár bloků výš citoval.. :o))) )

ego doporučuju masírovat obouruč, nikoliv jen šimrat, prožitek je nesrovnatelný ;o)

rodorovi jsem taky chtěla napsat, ale lepší to je nakreslit, což bohužel nejde...

teslo: táákže tu mám návrh na vylepšení serveru: bylo by možné v diskuzi kreslit?(samozřejmě ve volné diskuzi!! - no.. on by obrázek ve stížnostech na hráče kolikrát taky mluvil za vše )

nebeský děkuju.. normálně bych tápala, jestli to sem do tématu umístil Wojtíšek dobře, ale tys mi do toho všeho vnesl světlo!..
hallelujah!!!..aha.. aha (safra, to je zase jiná soperstáááár, té psát nebudu :o)) )

space 9.7.2010 23:12
a to je přesně ten typ příspěvku, který má plné právo být ve volné diskusi, ale ve hlavních tématech je absolutně nadbytečný - nepřináší k tématu nic nového, nic neřeší a je pouze reakcí na osobu předchozího přispěvatele.
Woitho, vždycky jsi pro mě byl zábavnej diskutér, i když luštění tvých "w" mě zaměstnávalo víc než bylo třeba. Ale momentálně seš jedinej, kdo naprosto zbytečně (a z mýho pohledu pod tvoji úroveň) žene tuto diskusi do osobní roviny.
Zatímco tesla, já a pár dalších "pražskejch bukvic" se snaží věci vysvětlit, aniž bychom se jakkoli vyjadřovali k osobním kvalitám ostatních diskutérů, pro tebe je zjevně každý, kdo má jiný názor než ty, nepřítel, který si zaslouží být popliván.
woith 9.7.2010 21:51
Já aspoň zmiňuju (jak už tu někdo poznamenal) Plzeň a Fernet, ale Ty Globulární wěci se zřej%mě bez slowa ,,ego,, neobejdeš. Tak hlawně, ať Ti to Twoje ,,ego,, pořádně funguje.
Globus 9.7.2010 16:55
to tesla: Pravidla jsou k ničemu dokud se přispěvovatelé nebudou chovat korektně a slušně. A to jak vidno chceme asi moc.

to woith: Nevím co ti zatemnilo myšlení, ale NIKOHO!!! neurážím, natož ženu. Proto bych si pro příště podobná napadání vyprosil. Pokud nestíháš chápat názory jiných, vyvaruj se podobných choroboplodných výlevů. Do teď si myslím, že se jedná o názorovou diskuzi vedenou v celkem galatním smyslu (alespoň z mé strany), a současně diskuzi s cílem vyřešit problém. Pokud toho nejsi schopný, jakože si stále myslím, že ano, tak se na to vykašli, otevři si pivo a mysli na ryby. Odmítám se s tebou totiž jakkoliv bavit o tom koho si vážím a co si o kom myslím, protože do toho ti vůbec nic není a hlavně to není součástí témata.
Mimochodem přestaň tady mávat pojmy jako je cit, slušnost a selský rozum. Protože se tady chováš jako bezmozek, který místo aby se choval korektně v diskuzi, vyhrožuje lidem kolem sebe.

to Renda: Pevně věřím Čendo, že to co jsem vyprezentoval v minulých vstupech do této diskuze, chápeš jako snahu řešit nastálý problém, a ne tvé napadaní, protože to by mě vzhledem k tobě nikdy ani nenapadlo. Pokud to tak není, tak se ti osobně omluvím.

P.S. Místo vytváření dalších nových pravidel bude bohatě stačit dodržovat a respektovat ta stávající a současně vložit do toho co píšeme trochu více nadhledu, než si veřejně šimrat ego.
Lakomec 9.7.2010 16:44
To PS: normy s označením EN to jsi trefil přesně - to k tobě přesně sedí! Pokud používáš ČSN EN tak se podívej do národních vyjímek. Všechny státy EU když už tak jeden odstavec nebo dva, zato ČR i několik listům, protože ostatní drží kvalitu, čecháček stále vymýšlí píčoviny a chce na vše mít zákon nebo normu, kterou stejně nedodržuje!
woith 8.7.2010 20:39
to Space
1)Brblůw příspěwek jednoznačně neměl s komercí nic společného a práwě proto se spráwce měl zachowat jako běloch a s nadhledem to přehlédnout. Bohužel se tak nestalo a pouze swým aktem interpretowal swůj charakter... Zákony a prawidla jsou w dnešní době nutností. Někdy je owšem třeba použít cit, intuici a selský rozum. Jenže to jsou pojmy, které wám jsou cizí. Je mi srdečně jedno jestli mne má 99% serweru za notorika, primitiwa a paranoika. Pro mne je důležité, co si o mě myslí Ti, které mám rád a kterých si wážím. Ale Tesla, Globus, Space a Rodor to jistě nejsou...

2)To si děláš asi legraci. Co ty kluku wesmírnej ? Takže stačilo aby woitha napsal ještě wulgárnější příspěwek než Charlie a zůstal by tam on místo Charlieho ? W tom případku měl spráwce jasně definowat, že nejwětší howado w diskuzi zůstáwá a taky měl definowat za kolik bodů jsou termíny jako : pitcha , pražská buzna atd...
Kdybych to býwal wěděl, tak bych dokázal být jadrnější než Charlie, ale nějak po tom netoužím. I když Ti to asi bude připadat diwné. Nemám zájem být středem pozornosti. Jsem wlk samotář a mám rád samotu a klid. Obzwlášť na rybách. Jedu 40km abych si mohl zawláčet a když zjistim, že řeka je posázená holejma dásněma, tak to otočim a jedu pryč.

3)Na krawiny nereaguju.

4)Pokud chceš cenzurowat musíš mít daný JEDNOZNAČNĚ stanowený prawidla a o tom co je plewel bych nerad polemizowal. Prwotní účel talonu je hra mariáše, ale to neznamená, že by se hráči nemohli wyjadřowat jakýmkoli způsobem w diskuzi. Ať už je jejich projew unylý, wulgární nebo pádný.

5)Připadám si jako malý kluk a stydím se. děkuji Ti tati, žes mi otewřel oči. Asi Ti budu připadat jako dement, ale Miliwojowo příspěwky mi jsou rozhodně milejší než Twé i když se to nezdá.

6)Wlna se možná strhla, ale spráwce neudělal co měl. Ale je zajímawý, že w Brblowě případě pracowal welmi rychle...

7)Na technický chyby sere bílej tesák.

8)Sprawedlnost a fair-play znamená, že němci přiznají, že byl míč za čárou a že Tesla uzná minimálně, že postrádá jakýkoliv cit pro moderowání diskuze. Ostatně jako wětšina jeho souwěrců... Matematicky založený mariáš hraný roboty % to je pražský styl. Robotický styl se wám zalíbil natolik, že ho preferujete i w moderowání diskuze.

to Rotor a Globus
Mám pocit že jste moc mladý na to, aby waše inwektiwy urážely ženu. Brenda je nejwětší běloch na serweru a wy jí nesaháte ani po kotníky. Nejsem agresiwní typ, ale raději si dejte ruku do týla a pomazlete se s hlawou na krku, protože jestli wás potkám, tak wám tu dutou wěc urazim.

to Tesla
Vzpomněl jsem si na jednu wěc. Bylo to u Sarah a Tesla hlásí nějaký 100. V obraně jsem já a ještě nějakej mladej kluk z Ostrawy (sympaťák). Pauzírowala sjetiny. Na tom klukowi bylo widět, jak se kroutí a že by rád dal flek, ale asi měl rspekt z tesly, tak jsme ho se sjetinami wyprowokowali ke fleku se slowy : ,, když máš chuť ,, . Tesla prowedl wýpočet a dal si RE. Po hře , kterou Tesla prohrál říká tomu chasníkowi : ,, to nemůžeš mi dát flek s tou kartou ,, . Tenkrát jsem se tomu smál, ale dnes widím, že ,, NEMŮŽEŠ ,, w podání Tesly znamená oprawdu ,, NEMŮŽEŠ ,, . Teslo dal jsi mariáši pořádnou ránu swým přístupem. Mariáš podle Tesly mne nebawí a tudíž i já nebudu oblažowat hráče na serweru swými wýlewy.

to Lakomec
Wčera jsem byl na rybách, ale rozhodně Ti nebudu hlásit kde. Krásně jsem si zabrodil a powodil si štiku a 4 okouny. A pokud máš pocit, že Ti někdo bude hlásit, kde ryby berou tak jseš stejnej pacient jako Tesla.

PS : Teslo při práci použíwám normy a obzvláště ty s písmeny EN jsou obzwlášť kwalitní. Doufám, že i Tobě se podaří wymyslet nějakou stupiditu.
tesla 8.7.2010 19:25
Pomozte mi prosim s formulaci pravidel diskuse. Pozadavky nize:

1) musi to byt kratke (a srozumitelne).
2) musi z toho plynout ze spravce ma vzdycky pravdu (ne ze bych po tom tak touzil, jen zive vidim, jak bude v pravidlech, ze mazeme vulgarismy, woith nam napise "ty z-k-u-r-v-e-n-e-j-z-m-r-d-e" a bude se tocit na tom, ze to neni v zadnem slovniku vulgarit, takze to nesmime smazat.
3) musi z toho plynout, ze hlavni diskuse neni pokec, ale nastenka, kde se cas od casu objevi neco duleziteho. Pokud to tema vyzaduje, bourliva diskuse probiha ve volnem vlakne.

Diky
space 8.7.2010 18:31
nevidím žádný teslův zásah do hry. Právo zasahovat do diskuse jako správce serveru by měl samozřejmě mít. A na rozdíl od tvého nechutně vulgárního příspěvku komunikuje se všemi stále slušně
Charlie 8.7.2010 18:00
to space, reagoval jsem na telu proto , jako když se na někoho podíváš a on ti řekne co čumíš !! ať si nechá těch svojich výlevů a zasahu do her a bude po problému ,
space 8.7.2010 16:22
ještě pár doplnění k rozsáhlým woithovým dotazům (které nepíšu z pozice správce, kterým nejsem, ale z pozice člověka, kterej celou tu diskusi čte, ale na rozdíl od některých jiných si taky pamatuje:
1) Brbla je jistě správný zapálený metalista, ale umístil svůj příspěvek do tématu, kde neměl co dělat. Poté byl teslou slušně a korektně požádán, aby ho přesunul do volných témat, jinak že ho z výše zmíněných důvodů smaže. Brbla řek, že to neudělá a že mu má dát tesla ban. Asi sranda, ale řek si o to sám. Tak ho dostal. Opakuji ještě jednou, že až potom, co byl slušně požádán o přesunutí svého příspěvku.
2) Ponechání Charlieho příspěvku bylo vysvětleno a doufám, že si nikdo nemyslí, že to tam zůstalo jen proto, že někdo chce šikanovat Plzeň nebo proto, že charlie je něčí kámoš (to se snad ani nemůže stát)
3)Nepamatuju si sice konkrétní teslovu hlášku o nějakém spiťarství, ale ty sám dokážeš dostat pivo, fernet nebo něco podobnýho do téměř každýho svýho příspěvku, tak se nediv, když si z tebe na toto téma někdo udělá prdel.
4) O tom, co je férová diskuse jsem už psal - mimochodem i na běžných zpravodajských serverech (iDnes apod.) mají správci možnost blokovat uživatele, který diskusí plevelí nesmyslnými poznámkami
5) milda je dement a dělá si z tebe prdel. To je jedno ze základních pravidel vesmíru a každý, kdo jeho poznámky začne brát stoprocentně vážně, mu působí obrovskou škodolibou radost :o)
6) Když se tu někdo sprostě opřel do Dadulky, tak se proti němu okamžitě strhla pochopitelná a správná vlna odporu. POkud ale nejsem zrovna u compu, opravdu nemám potřebu být čtyřicátý osmý v pořadí, kdo dotyčnému napíše, že je prase a hulvát.
7) Technickou chybu při udílení banů, která neměla nic společného s nějakým nadržováním, už tesla opakovaně vysvětlil.
8) Spravedlnost neznamená, že si každý může dělat, co chce. A pro Plzeň to platí dvojnásob :o)
rendace 8.7.2010 16:16
ještě mám něco na srdíčku,vysvětlím to vaše čitolezectvý,Wojta je pro mě jeden nejferovějších lidí které jsem tu poznala(na živo)je to gigant:-)),kterého si vážím,mám ho ráda a měla jsem potřebu reagovat na to,že jste ho donutil svým chováním a reakcí na jeho příspěvky skončit. no a já se tu také loučím ,mějte se tu fajn ahoj rendace
rendace 8.7.2010 16:02
tak za a.nemám zapotřebí komukoli lézt do řiti,nikdy jsem to nedělala a dělat nebudu.a za b. co se týká sjetinky,na to snad nelze ani reagovat,neznáte mě a soudíte ,co si mám myslet?,usměju se a jedu dál.
rodor 8.7.2010 13:54
charlie: vaha se pohybuje v rozmezi 2,3 – 4,4 kg

rendace: nemas byt pysna na co. Peclive si precti tu teslovu vetu znova... ja tam citim neco o ritolezectvi. Ostatne tve prispevky, jakkoliv se chteji priblizit vtipnosti a gracii sjetinych, porad nejak zaostavaji. A do slovniku W+W mas zatim daleko, ale trenuj. Uz jsme dlouho nic nesmazli :-)
Globus 8.7.2010 12:47
Space asi tak nejak. S tou filozofii bych tak daleko nesel, pouzivam jen formulace, ktere nemaji nikoho urazit, jsou k zamysleni a vyjadruji muj postoj a nazor. Rendo bohuzel jsem vzhuru, i kdyz mi vazne prijde, ze se mi tu urcite veci zdaji.
space 8.7.2010 10:33
no rendo, globus má ale pravdu, i když ji říká příliš filosoficky.
1) Chceš snad ty nebo někdo jiný rozporovat, že správce serveru má právo zasáhnout, pokud nejsou dodržována pravidla?
2) Neupozorní snad tesla vždy dopředu, že diskuse v hlavním tématu překročila rozumnou mez (nad rámec pravidel) a že pokud bude v hlavním tématu pokračovat, že ji přesune do septiku?
3) Nepožádá snad tesla vždy diskutující, aby v diskusi případně pokračovali ve volných tématech?
4) Je snad pro někoho takový problém psát své pseudovtipné nebo prázdné poznámky do volných témat místo do hlavních?
5) Nepsal tu tesla už několikrát, že v několika případech došlo chybou systému k tomu, že časově omezený ban se nezrušil a přišli na to pozdě? A že se to s Fileprou snaží vyřešit?

Nářky několika paranoidních jedinců, že je to útok proti nim (nebo jejich městu) a že pro ostatní platí jiná pravidla, jsou k smíchu. Sám jsem ten ban dostal jako první, tejden jsem nepsal do hlavní diskuse, a nemám pocit, že by to nějak ublížilo nebo pošlapalo má práva. Protože pokud někdo chce mít nějaký práva, tak taky musí dodržovat nějaký pravidla a povinnosti.
rendace 8.7.2010 10:02
globus, probud se!!!! teslo jsem velice pyšná na to,že jsi mne zařadil do kolečka mezi sjetinku,wojtu a WENCLÍKA!stále se nemůžu ubránit dojmu,že jsi nic nepochopil -prosím nech tento příspěvěk jako "Duch" diskuse a reprezentaci...:-)(stále se usmívajicí rendace)
Veprik 7.7.2010 21:07
Vim, ze nejsem Tesla, jen jsem se chtel ukazat, jak jsem sikovny.
Veprik 7.7.2010 21:07
zde to bylo napsano utfg.com

Průměrná váha čápa bílého je přibližně 3,5 kg.
Charlie 7.7.2010 18:49
Teslo prosím Tě nevíš náhodou kolik váží čáp? myslím samozřejmě dospělého jedince , a propo na pohlaví nezáleží .děkuji za odpověd%,,,CHarlie
tesla 7.7.2010 18:03
/wenzel
Nevim o jaky dotaz se jedna, zeptej se prosim znovu. Nestiham.

/sjetiny
Presunout tema zatim nechceme. Stiznosti (pokud jsou opravnene) by meli cist vsichni.

/woith
1) Brbluv prispevek tam nemel co delat.
2) Charlieho jsem nevymazal jedine proto, aby tam zustal "duch" diskuse. Jeho prispevek byl nejotresnejsi, tak jsem ho tam nechal jako reprezentanta ostatnich prispevku, ktere jsou k nalezeni v septiku.
3) Diskusi, kde to zije, kam si kazdy pise co ho napadne, najdete ve volnych vlaknech. Cela hlavni diskuse je koncipovana jako tebou zminene oznameni. BTW: Mame vyzkouseno, ze nekteri pisou do hlavnich tematu jedine proto, ze se to ostatnim ukazuje na welcome page v poctu neprectenych prispevku. Pro tvoji informaci, pocitani prispevku ve vedlejsi diskusi nemaji zdaleka vsichni. Naposledy kdyz jsem se na to dival, bylo to asi jen 90 lidi. Muzu se mrknout znova.
4) Nechtej mne rozbrecet tim, jak jsem na tebe zlej. Radeji se podivej, co vsechno uz si o mne po diskusich nasekal.
5) S tebou to bude stejne jako poslednich 5 let. Nebudeme si te vsimat do doby, nez nam napises neco do hlavni diskuse o prazskych buzerantech. To ti smazeme a pockame si na prispevek o prazskych cenzorskych buzerantech. To ti smazeme a pockame si na dalsi prispevek o buzerantech, za ktery dostanes ban. Pak si vyslechneme par dalsich nadavek ve volne diskusi, pravdepodobne podporovanych rendou, sjetou a wenzelem a tim skonci kolecko, pockame do vyprseni banu a zacneme nove kolecko. Jak kdybys to s nami hral prvne woitho. (PS: male odchylky pripustne)

Pokud jsem na neco zapomnel, tak se omlouvam, zeptejte se znova.
Globus 7.7.2010 15:22
Nerad, ale jeste jednou bych rad neco podotknul. Bylo by fajn, kdyby si urciti pseudointelektualove prestali plest demokracii s narusenim sveho uchylneho ega. Prijde mi totiz, ze zvracena logika, kterou se tu casto ohanite silne zavani. Chcete pravidla? Kdysi jeden filozof prohlasil, ze pravidla se tvori vzhledem k neschopnosti slabsich jedincu konat veci v duchu kodexu slusnosti a cti, a despekt k moralnim autoritam je ubohym nastrojem jejich obrany. Prijde mi, ze poslat teslu do prdele je strasne jednouduchy pro ty, co jeste nestihli premyslet o tom, co dela a hlavne proc, protoze jim na mysleni nezbyva cas mezi psanim blbosti a skrabani vlastniho ega. Takze driv, nez zacnou dal padat vylevy viz Charli a podobne, zkuste se zamyslet nad tim, co je diskuze a kde konci demokracie v ni a zacina demence. Vsem se nam ulevi.
space 7.7.2010 11:06
založíš-li vlákno Ryby, zcela jistě to nezapadne :o)
Lakomec 7.7.2010 7:22
space já myslel na hlavní diskusi, ryby berou krátce a ve vedlejším vláknu by to zapadlo (smysl pro humor nemají jen pražáci)
Charlie 7.7.2010 5:38
také je vidět co lze nastavit hráči aby snad prohral vše možné i nemožné ...
Charlie 7.7.2010 5:35
požadal jsem @ Fila o vracení příspěvku s tím že jsem se rozhodl tady skončit a přestat hrát kvůli pitomcům jako je tesla ani memasel odvahu mi opovědět , zas nejsem takoví závislák abych se nechal omezovat a diskriminovat od tohoto tupce !!!Pokud by tesla neustálé neštoural a nerozmazával různé debaty tak by se hráči chovali jinak , u mne jsi teslo blb !!
space 6.7.2010 15:46
a kdo se někdy přihlásil na jih, ví to ještě líp
space 6.7.2010 15:45
zcela výjimečně s tebou musím souhlasit, až na tu drobnost, že pro toto téma si máš založit diskusní vlákno Rybaření a neplevelit téma Cenzura, které se týká něčeho zcela jiného. Moderování hlavní diskuse je v pořádku, volná vlákna nikdo nemoderuje, tam se každý včetně woitha, wenzela, sjetin, brbly, mildy, cepína, mě apod. může vyřádit dle libosti. Jestli má být téma Stížnosti na hráče součásti hlavní diskuse nebo volných témat, je samozřejmě námět do diskuse, ale mám takový dojem, že jeho smyslem bylo upozorňovat na nekorektní či neslušné hráče a v občasném nánosu vtipných poznámek pak skutečně původní informace zapadne (kdo se někdy přihlásil na sever např. po 14 dnech dovolené, ví o čem mluvím - čtení všech nemoderovaných příspěvků, aby se člověk dostal k jádru diskutovanýho problému, trvá přes půl dne).
Jestli se woith domnívá, že to vše se děje z důvodů největší životní touhy správců serveru a všech neplzeňáků - diskriminovat Plzeň), to nechám k posouzení docentu Chocholouškovi, rodor na to ostatně zareagoval velmi přesně.
Lakomec 6.7.2010 10:58
Ten boj za svobodu slova na serveru by jste mohli konečně ukončit!! Diskuse jak uvádí správce je moderovaná a příspěvky Brbli (metalisty) nebo Woitha (úleva při pivku po dokončení nabídek a účetnictví) sem nepatří. Pepík z Prahy, Brna i Plzně jsou stejní mistři světa a nemáte si co vyčítat. Já bych po vašem vzoru využil diskusi a poprosil ostatní rybáře na serveru aby sem psali, kdy berou ryby na Lipně, Rozkoši, Pálavě nebo Pádu.....
rodor 5.7.2010 16:26
To mi pripomnelo jeden vtip:
Bavi se prazak s brnakem a ten hned: Vis, co se rika o vas prazacich v brne ? Ze jste pekny svine.
Hmmm a vis co se rika o vas brnacich v praze ? NIC, vubec nic...
woith 5.7.2010 12:27
Celá demence začala ... Ano Teslo, nazwal jsi to zcela správně. Demence je to, že nedokážeš určité wěci posoudit citem... Brblu jako správnýho metalistu a rockera nemůže samozřejmě informace o slewách nechat chladným a chce se o informaci podělit ( jak později napsal Miliwoj). Je zapálenej pro určitou wěc a w tom má moje sympatie.

Práwě proto, že jsi wymazal Brblu jsem se wytočil. To přiznáwám. Tvoje cenzura mne znechutila, protože jsem ji powažowal za nepřiměřenou. Jednak si wymazal Brblu a wymazal si i mne, na rozdíl od příspěwku Charlieho z 25.6. 17:03. Takže jestli tomu rozumím, je má jedna wulgarita oceněna cenzurou a Charlie swou jadrnou češtinou může wesele obšťastňowat náwštěwníky serweru ? A teď mi zkus wyswětlit, že se nejedná o cílenou diskriminaci wůči mé osobě ( asi wás musim hodně srát co?). Jen ještě jedno takowé přirownání : Brbla jel podle mne w obci 51km/hod. Charlie jel w obci 100km/hod. Chudák Brbla dostal za uši i se mnou a Charlie si wesele jezdí dál... Tohle NENÍ FAIR % PLAY !

O tom, jestli jsem spiťar o tom bych se moc nerozepisowal Teslo. Newím, co Ti kdo nakukal, ale rozhodně jsou na talonu wětší norci. Nejsem žádnej záwislák a bez piwa wydržim s prstem w nose třeba půl roku. Jen když wečer končím s papírowáním, tak si rád otewřu tu orosenou wěc....líp se mi potom usíná a jestli wycucnu 2 kousky nebo 8 to je úplně jedno. Ale to je snad moje wěc néé ? Nebo snad, kdo pije piwo je automaticky debil a primitiw ?

Díky takowý trubici jako jsi Ty se ze mne stal žiwnostník. Můj býwalý šéf byl ten typ co dokázal twrdit, že briketa je bílá a když si někdo dovolil oponowat, že je přece černá, tak ještě dostal za uši... Prostě blbec na entou. Tak dlouho mne deptal, až jsem si řekl, že jestli to dokáže dělat takowej blbec, tak to dokážu i já.

Globus, Tesla, Space, Datel :
Copa si wy kluci ušatý předstawíte pod slowem ,, diskuze ,, ?
K čemupa je takowá diskuze do které se nedá přispíwat ?
Copa to je za argument, že se diskuze zaplewelí ?
Jediná témata, kde rozumim plewelu je w ,, domluwit sraz na hraní a oznámení ČSM ,,
Pročpa ten plewel wadí w ostatních hlawních tématech ? Jakej je rozdíl w tom, jestli člowěk klikne na téma jednou a nebo wícekrát, aby našel co hledá ? Wšechny příspěwky jsou datumowány. Newim jak ostatnim, ale mě se w hlawních tématech ( i we wedlejších ) , když nejsem na serweru déle wždy zobrazí počet nowých příspěwků a můžu si je pohodlně přečíst a můžu si přečíst jen to co chci.

Miliwoj si dowolil dost, když jasně napsal : ,, mazat w+w ,, . Takže jestli jsem wšechno pochopil, tak jsem prostě weš we wašem kožichu... No pražácííí nepřeswědčili jste mne. Charlie oblažuje wulgaritami serwer, ale pokud woitha napíše ,, pražský bukwice ,, , tak je to wíc než ,, kurwa ,, w podání Charlieho. Dwojí metr je pro wšechny zastánce Tesly tak typickej, jako plzeňák se škopkem w ruce. Nepamatuji si již kdo to byl, ale nějakej bezmozek urážel wulgárně Dadulku a to jste nechali w klidu bez powšimnutí. Zkrátka typický pražský bukwice. Wše si obrátíte we swůj prospěch a wše si obhájíte pomocí represe a cenzury.

Takže japato bude se mnou ? Bude se Tesla chowat normálně ? Zawládne na serweru sprawedlnost a férowý přístup k jednotliwým hráčům a nebo budete dál z pozice moci masakrowat ze zábawy Plzeň, protože wás sere jak osina w prdeli ? Pokud hodláte pokračowat w těch wašich ideologiích, tak mi zrušte účet , ať už wás nemohu obtěžowat a peníze si strčte do tý hranatý wěci, protože každý malý dítě u nás wí, že pražácí mají hranatej bobek.
To Sjeti : možná mají i s ručičkama...
sjetiny 5.7.2010 0:21
teslo prosím tě neříkej mi věty typu "tak jsi hodná holka" a vnímej podstatu věci ..
(mimochodem hlášky o oplachování používala už moje babička, stejně tak jako "foukání pod pytlík" a ani jedno nebylo myšleno jako nabádání ke zvýšené hygieně či k průvanu ve slipech - tyhle věci jsi dříve poměrně dobře chápal :o) ..)

- přirovnání kulhá, nepouštěla bych se být tebou na takový led

no a zpátky k tématu.. původní otázku "poslyš, když tě přispívání do tohoto tématu tak dráždí, ty rošťáku divokej, co kdybys ho (tedy celé téma "stížnosti na hráče") nechal přesunout do volných témat, hmm?" pozměním na srozumitelnější verzi "nebylo by tedy správče teslo lepší přesunout téma "stížnosti na hráče" do volných tématů?"

bez ":o)".. mám totiž pocit, že mluvím s malým klukem (tím nemám na mysli, že bys byl humanoid se znatelně menší výškou v dospělosti), co se chytá slovíček, jako hovno košile (což taky neber doslovně, jak všichni víme, hovno nemá ručičky)
Wenzel 2.7.2010 20:07
Všichni milovníci a fanoušci cenzury, jakož i "řádu": "Jděte do ....".
Když napíšu dotaz do hlavní diskuze, dotaz je smazán a jako bonus dostanu zákaz přispívat do hlavní diskuze. Soudruh cenzor navíc dle vzoru soudruha Paroubka odpoví na něco úplně jiného, než na původní dotaz.
Pokud napíšu dotaz ohledně fungování serveru do vedlejšího vlákna, odpověd od ÚV se s arogancí sobě vlastní (přeskakuji) nekoná.
Prostě není nad to dát něčemu řád a kultivovanou podobu, jak praví teslův fanoušek datel (2.7.2010 10:32)
tesla 2.7.2010 19:02
Sjetiny, diky za prispevek. Podobny jsem zrovna od tebe ocekaval jako tvuj prvni, ne jako asi sesty po prispevcich o umyvani prirozeni apod. Ale ok, snad uz se muzeme bavit normalne.

Pravidla sepsana nejsou. Udelam to snad koncem pristiho tydne. Nicmene napr. v tvem pripade, jsem nejdriv prosil at se lidi presunou. Pak jsem znova prosil, ze pokracujeme v diskusi jinde. Az potom jsem te sestrelil. Prijde mi zřejmé, ze kdyz vas spravce o neco poprosi, a vy na nej hodite bobek, ze od nej prijde reakce. Je to stejne, jako by te hospodsky prosil, at nehazis vajgly na zem. A ty bys mu tam hned hodila dalsi se slovy, at ti ukaze provozni rad hospody, jestli tam ma vyslovene napsano, ze se vajgly nemuzou hazet na zem.

Preju vsem pekny prodlouzeny vikend, k diskusi se vracim koncem pristiho tydne.
rodor 2.7.2010 11:32
taky jsem se zasmal :) vyber pismen byl jiste nahodny :-))
datel 2.7.2010 10:32
Všichni, kdo tady proti teslovi pořád dokola brojíte, máte akorát klapky na očích a stylizujete se při tom do rolí ultraliberálních demokratů. Kterými ostatně většinou ve skutečnosti nejste, stačí si přečíst vaše příspěvky v diskuzích na jiná témata. Neustále se zabýváte jen následkem, tedy cenzorskými zásahy a vůbec vás nezajímá příčina, přestože jí tu tesla asi tak 158x zdůraznil - plevelení hlavní diskuzních skupin příspěvky, jejichž jediným obsahem je různá forma prezentace vlastního ega (jak jsem vtipný, jak ovládám češtinu, jak někoho jiného setřu,...). Nad teslovým příkladem v komentáři 1.7.2010 19:01, jak takové obvyklé zahnojení vypadá (poslední odstavec), jsem se opravdu srdečně zasmál.
Hlavní diskuzní skupiny jsou od toho, aby se tam sdílely informace. Jenže jak se mají sdílet, když na každý normální příspěvek se nakydá tuna hnoje a ještě ten den původní příspěvek z obrazovky zmizí. Že těch vás několik ostřílených diskutérů si ho tam stejně dokáže najít, není argument. Uživatelé, které vaše diskutérské masturbace nezajímají, si ho už nikdy nepřečtou. Sám jsem s tím měl četné zkušenosti, kdy jsem např. do Hraní na živo dával pozvánky na turnaje, posléze jsem i připojoval prosbu, ať se rádobyvtipných komentářů zdržíte, ale houby platný. Já mám aspoň to štěstí, že Filepra mi po těchto zkušenostech vyhradil pro potřeby svazu skupinu, kam mohu přispívat jen já a správci.
Teslo, vydrž. Jedinec, který se snaží o dát něčemu řád a kultivovanou podobu, nemá nikdy na růžích ustláno. A nejvíc jej krituzují ti, co si pod pojmem svoboda projevu představují chování bez jakýcholiv omezení a ohledů na svoje okolí. Na turnajích jsou takovou skupinou třeba někteří náruživí kuřáci, jež jsou schopni být 3 hodiny protivní jen proto, že někdo od stolu nechtěl jít hrát do kuřárny.
Wenzel 2.7.2010 8:25
Konečně vidím ten velký krok vpřed ...

Nemám-li zaplacenou extraligu, nemohu číst příspěvky ve vlákně extraliga.
Na druhou stranu, mohu číst ve volných vláknech, ale nemohu do nich přispět.
Zaplatím si tedy extraligu, jen abych si mohl postěžovat na výše uvedené.
A ejhle ... nemohu přispět, jelikož: "K této funkci budeš mít přístup až odehraješ více her".
Takže ve finále nevím, jestli je to chyba serveru, nebo opět nějaká libovůle soudruha cenzora, kterému se znelíbil nějaký můj příspěvek.
sjetiny 2.7.2010 0:14
teslo vezmu to od konce_
30.6. neútočím, nemám to zapotřebí, pouze konstatuju fakta... to, že používám ":o)" to je fakt, když nejsem nasraná, usmívám se, což do písmen jde blbě vetknout jinak.. tvou poznámku o "w" přehlížím jak krajinu, tvoje poznámka je zřejmě určena k tomu, abys nezapomněl :o) (=nejsem nasraná)
28.6.
negace negace.. v překladu "Prispevek, ktery v hlavni diskusi smazu, se bude tykat tematu cenzurovani".. opravdu jsi to takhle myslel? :o)) (usmívám se víc, protože tohle mě pobavilo)

28.6.2010 12:51... :o)))) (tlemím se jako magor "sarkastickému úderu")
odpověď na ":o)" viz výše :o) (= nejsem nasraná)

28.6.2010 11:34 přeskakuji..

shrnutí:
nemám jediný důvod tě sarkasticky fackovat, spíš tě dostat do nadhledu.. tak nějak jsi v tom až po uši a dle mého názoru nejsi schopný nadhledu, lítáš tu s plácačkou a žlutýma kartama.. poměrně dlouho jsem tu nebyla a to, co jsem tu četla mi přišlo velmi komické (nezlehčuji - ale pokud nejsou pravidla, nemůžeš chtít jejich důsledné dodržování - kupříkladu než jsi mi zablokoval celou diskuzi, nikde jsem nečetla, že opakované příspívání do tématu, ke kterému se příspěvek nevztahuje, se trestá tímto způsobem resp. nevím o tom, že by toto bylo tímto způsobem trestáno)
vysvětlení absence ":o)": tak nějak mi tu z toho do úsměvu není ..

no nic, já to bez hlavní diskuze v pohodě vydržím, a tobě držím palce, ať to zvládneš bez psychické újmy :o) (=pokud by životní průsery byly jen o tom, že někam nejde něco napsat, to by byl ale krásný život)

tesla 1.7.2010 19:01
Je toho trochu moc, zkusim nak postupne odpovidat. Je mozne ze neco prehlednu. Zeptejte se prosim znova.

ad wenzel: 28.6.2010 0:54
Prijde mi usmevne se ohanet tvrzenim, ze neco ve volne diskusi zapadne. Ve volne diskusi se naopak da podle tematu vlakna daleko pohodlneji prispevek dohledat. Dale pak jednim z duvodu, proc moderujeme hlavni diskusi je to, aby tam nebylo 100 prispevku denne, aby tam veci nazapadavaly. Dobre je, ze mi kazdy chce nadavat v hlavni diskusi, aby to bylo pekne videt. Ze to je vsak pekne videt kvuli tomu, ze tam pravidelne uklizime, to uz malokomu dojde.

ad sjetiny: 28.6.2010 11:34
Prispevky typu "a nejsi ty nahodou tak trochu idiot" bez jakeholiv pokusu o vecnou argumentaci preskakuji.

rendace: 28.6.2010 12:27
preskakuji

sjetiny 28.6.2010 12:51
preskakuji, nicmene si neodpustim jeden komentar. Jako prvni jsem se pred lety proti vsem hadal o tom, ze scippy neni dobry clovek. Trvalo to rok, nez to doslo i ostatnim. Ale tys byla jedna z mala, ktera se mne snazila tehdy presvedcovat argumenty, ne urazkami jako vsichni ostatni. Proto jsem si te vazil. V cem je to dnes jine? Mame opacny nazor, ale to neznamena, ze bychom nemohli zrovna my dva o problemech vecne mluvit. Premyslej prosim take o tom, jak casto pouzivas ":o)" Opravdu mas dojem ze kazda tvoje veta je tak mohutny sarkasticky uder?


cannes: 28.6.2010 19:49
preskakuji

sjetiny: 28.6.2010 12:46
Prispevek, ktery v hlavni diskusi nesmazu, se nebude tykat tematu cenzurovani. Dulete prispevky tam zustaly, zbytek si doresime tady.

macjandc: 28.6.2010 14:45
Je to vtipne, ale bylo to pouzito v dobe, kdy jsem vas prosil o presunuti.

milda 29.6.2010 15:43
1) Brbluv pripad jsem zvazil tak, ze jsem se vyslovene domluvil s Fileprou, co s tim udelame. Jak jsem psal drive, brbla mi mel napsat vzkaz.
2) Zamerem je, aby se v hlavni diskusi vicemene nediskutovalo. Jak uz nekde pouzil woith, hlavni diskuse je nastenka, kde se obcas objevi nova dulezita zprava, kterou by mel precist kazdy. Pokud je k tomu potreba seriozni diskuse, zaklademe nove vlakno.
3) Zkusim pravidla diskusi sepsat a zverejnit.

plamen 30.6.2010 0:20
preskakuji

sjetiny 30.6.2010 21:47
preskakuji s poznamkou, ze kdyby se v tom prispevku vyhodilo ":o)" a prehazelo v za w, byl by to utok jako od woitha.


Na zaver ukazku vitane diskuse na serveru a srovnani s tim, jak to vypada nekdy dnes:

Chceme:
A: Nejde mi hrat zelene eso!
B: Taky se mi to vcera parkrat stalo.
c: Ano, uz jsem to vypozoroval, pokud zkusite vynest v prvnim stychu zelene eso a mate pritom na ruce jeste jine eso, pak to nejde. Jinak se ta chyba myslim neprojevuje.
tesla: Diky za hlaseni, mrkneme se na to.

Mame (tak to vypada v diskusich dnes):
A: Nejde mi hrat zelene eso!
w: Zadnymu buzerantowi z Prahy nejde hrat zeleny eso, to wi cela wesnice.
B: W ty ses krypl
C: B, nauc se ceski ty debile.
B: tymymasco povidat!
S: :o)))))))))))))))))))))
tesla: Na to eso se mrkneme, zbytek teto plodne diskuse prosim dokoncete ve volnem vlakne.
w: Bijte je!
Ch: Teslo ty zkurvenej zmetku,kam zmizelmuj prizpevek????
tesla 1.7.2010 18:08
jeliman 30.6.2010 10:37
petře petříčku,tak nějak to je.sice mám neustále velkou touhu někoho urážet,ale léty praxe jsem našel několik receptů,jak se této flustace zbavit,dám vám pár jelimaních návodů jak na to 1:studená sprcha,2:sebepoškozování,3:chlast!!!,4:o nanie,5:toulky jarní přírodou,6:onanie s chlastem,7:cepíní verše
prosím všechny vlastníky banánů,či jakým ovocem jste teslou zahrnováni,o vyzkoušení.
p.s.peklo pankrác a tesil jsou homoklády!!
:%2
tesla 1.7.2010 18:06
space 30.6.2010 2:13
ačkoli se s teslou v některých věcech neshodnu a byl jsem (zkušebně a v podstatě nesmyslně) jeden z prvních, kdo ten ban dostali (za příspěvek v délce 3 slov - bez vulgarit), tak s ním souhlasím. V Podmínkách extraligy je jasně formulovaný bod: hráč se zavazuje, že se bude na serveru chovat slušně a nebude obtěžovat. Flamewar v hlavních tématech lze za obtěžování považovat, protože i když může být do určité míry zábavný, tak některým hráčům vadí. Od toho jsou volné diskuse a tam se každý může vyřádit, jak chce. O vulgaritách nemluvím, tam je to jasný - např. to co tady předved charlie, není nic jinýho než sobecká zaslepenost a ubohost. Vaše dementní výlevy (a to píšu s vědomím, že se to týká i lidí, který mám rád nebo kterých si vážím)o tom, jakej je tesla totalitní cenzor a hajzl, svědčí o tom, že slovo demokracie dokážete možná napsat,ale vůbec ho nechápete. Demokracie totiž neznamená anarchie. Volné pole působnosti pro vaše myšlenky máte ve volných tématech a nechápu, jak si můžete myslet, že když někde zaplatíte 50 korun měsíčně, tak si tam můžete dělat, co chcete a nerespektovat přitom pravidla pořadatele (který jste se ostatně při registraci zaázali dodržovat). Asi by bylo dobrý nekoukat na věci jenom přes vlastní frňák, ale podívat se na to i z druhý strany. Pokud to pro vás náhodou nebude inteligenčně moc náročný
tesla 1.7.2010 18:05
plamen 30.6.2010 0:20
Teslo víš co mi připomínáš? Nemůžeš to pamatovat....Občané rozejděte se !!!!!! :-)))))) Bylo ti sedm...první nebo druhá třída? :-))))
space 1.7.2010 0:11
výňatek z teslova vzkazu:
díky za podporu, ale i tvůj příspěvek zítra přesunu do volné diskuse

tolik asi k první otázce sjetin
sjetiny 30.6.2010 21:47
měl bys být teslo důslednější, ve stížnostech se ti poflakujou ódy na tvé rozhodnutí, které jistojistě patří do diskuze volné, že :o)

souhlasím s miladou, navíc mám pocit, že se z toho za chvíli zblázníš a Hanka nebude v lese hledat kontrolu, ale utíkat před tebou.. tedy jestli už nepíšeš v mírném cvalu...

tak jako tak bych chtěla odpovědi na mé otázky za které (resp. zřejmě za jejich umístění) jsem se dostala do nelibosti.. a radu o vlažné vodě vnímej jako od maminky...
tesla 30.6.2010 19:53
Tobe ale schovam v lese kontrolu a tim te vyridim.
blaznivka 30.6.2010 18:17
tak to abych si taky něco vymyslela ...
tesla 30.6.2010 18:06
Teslo, ty prolhanej krivej hajzle, rikas at ti piseme do volne diskuse a pritom nam zablokujes moznost tam prispet??? Nemam slov, ted se konecne vybarvil!!!!

- tento text jsem od nikud nezkopiroval, ten jsem si napsal sam sobe, abych vam usetril praci.

Vysvetleni: Porad se nam synchronizuji funkce s hernou.cz, coz bohuzel zapricinilo, ze jsem nevedomky udeloval bany na vsechny diskuse (ne jen na hlavni, coz byl muj zamer). Vazne se omlouvam. Ze uz se to priste nestane neslibuju, protoze to jsme si mysleli predposledne, kdy jsem daval dozivotni bany a posledne, kdy jsem zas misto banu vypisoval pokec u stolu. Sorry

Takze ted uz mi snad vsichni muzete vesele nadavat ve volnych vlaknech.
tesla 29.6.2010 15:47
Brbla mi mel poslat vzkaz (nebo komukoliv jinemu) a poprosit, zda bych jeho prispevek nehodil do vlakna kultura. Jinak brbla dostal banan za tohle:

brbla1 23.6.2010 4:18
musiš mi dat ban a ja se vratim do svýho :-))

- tim myslel, ze nevyhovi nasi zadosti, aby si kulturu resil ve vlastnim vlakne.
tesla 29.6.2010 15:43
Milda pres vzkazy: Osobne souhlasim s tim, aby provozovatel serveru mel pravo mazat nevhodne prispevky typicky v hlavnich tematech, myslim, ze se nejedna o cenzuru. Cenzurou se to stava tehdy, pokud jsou prispevky mazany selektivne, diskriminujicim zpusobem. To asi neposoudim, jestli k tomu doslo, uznavam ale, ze typicky muj prispevek "tesla je homopich" je na vymazani a cvicny banan muze mit vychovny ucinek (sice ne na me). Na druhe strane bych zvazil, zda konkretne v brblove pripade, se nejedna o bouri ve sklenici vody. Brbla jen chce, aby s nim slo na nejaky koncert co nejvic lidi, nemyslim, ze je placenym maklerem nejakych promoteru. tj. nejedna se o ucelovou reklamu, aby nekdo z toho mel prachy, ale spis aby nekdo sel na koncert (jasne z toho nekdo prachy ma sekundarne ale ne brlba),btw v takovem pripade bych spis mazal prispevky woitha a wenezela ohledne plzenskeho....:-) muj finalni nazor, cenzuroval bych jen totalni ustrely , prvoplanove sporstarny a vulgarismy,atp.pripada mi, ze v posledni dobe se na severu disktutuje naprosto minimalne, takto tady to pracne mazani prispevku tomu asi nepomuze. doporuceni, snizte pocet hlavnich temat, nastav pravidla pro prispevky, nastavte system trestu, ale musite to taky nekde zverejnit, v podstate se plati sluzba a kde je nejaky provozni rad, respektive obchodni podminky?
tesla 29.6.2010 15:36
V hlavni diskusi se rozhorela zbytecna flamewar. Nastesti v teto flamewar jsem vyzbrojen hasicakem, takze jsem nasadil na cannes, sjetiny, macjandc a rendace. Cas na rozmyslenou je 7 dni.

Pokud se mate chut věcně bavit o cenzure a dejme tomu nastavit nejaka pravidla do budoucnosti, udelejte to prosim zde.

Soucasna pravidla:
1) Nechavam v diskusi temer cokoliv, pokud se na to nenabali vice nez 4-5 dementnich reakci. Argumentaci, ze neni mozne nekoho sestrelit za 1 prispevek neuznavam z kapacitnich duvodu. Pokud nam tam neco nableje treba pan "yak" a pak si kazdy posle svoji jednu jedinou reakci, je z toho 800 prispevku jen to hvizdne.

Duvodu k moderovani diskuse mam hodne. Nemyslim, ze by se o nich se mnou nekdo z prudicu chtel bavit. Mohli tak ucinit davno, diskusi moderujeme nekolik let. Presto dam kratky nastrel, ktery muzu rozvijet, pokud bude mit nekdo seriozni zajem.

Nastrel k zamysleni:
Neni dlouho doba, kdy lide psali do diskuse a sve prispevky koncili prosbou, aby na ne nereagovali zadni vtipalci, protoze by se jejich prispevek hned ztratil. V dobe, kdy byla diskuse nemoderovana, tak si tu par pacientu vyrizovalo kdo komu kde rozbije hubu, kdo ma horsi cestinu apod. Vzpominam eru Josky, kdy byly rekordy pres 100 novych prispevku za 2 dny. Je sice pekne, ze to tu zije, ale pak neni sance dat lidem vedet neco podstatneho, protoze takhle dynamicke diskuse sledovalo ke konci jen cca 15 lidi. Pak se napr. nedala domluvit hra na zivo, protoze si ten prispevek proste nikdo neprecetl. Nemelo smysl hlasit chybu serveru, protoze jsme si to neprecetli, protoze si to neprecetli ani hraci, kteri by to mohli vyvratit ci potvrdit.

Diskuse zije a je to tak spravne. Necht zije ve volnych vlaknech. To je model, ktery tu funguje nekolik let. Jen to obcas zaskripe, kdyz se chce par lidi hadat.
tesla 29.6.2010 15:18
Tak si to shrme...

Cela demence zacala reklamou v hlavni diskusi, ktera tam nemela co delat. Majitel serveru rozhodl, ze ji mam smazat, protoze si ji tam nepreje. Ze to nepochopi zpiťar, ktery se sice ohani ziwnostnictvim a pravem jedince rozhodovat na vlastnim pozemku, to jsem cekal. Woithovo vylevy patri k serveru stejne jako lajciho devitky a mildovo komentare (i kdyz mildik nam bohuzel polevuje). Ze se k tomu ale tentokrat namotalo tolik lidi, to mne prekvapilo. Nize zmineny smazany prispevek a reakce na jeho smazani. Sami uvidite, jak hrozny a zakerny jsem cenzor.

brbla1 22.6.2010 19:20 (v tematu potrebuji poradit)
kultura:
Pořadatelé Řípfestu se rozhodli toto vydání nového alba "SCREAM" oslavit snížením vstupného ze současných cen do Stříbné zóny za 1 595,- Kč a do zlaté zóny za 2 090,- Kč o doporučenou cenu alba, což je 249,- Kč. Pokud se hudební fanoušci rozhodnou zakoupit vstupenku na Řípfest, mohou se tedy těšit, že na všech předprodejních místech (2) se vstupenky na Řípfest prodávají do Stříbrné zóny za 1 346,- Kč a do Zlaté zóny za 1 841,- Kč. "Tím, že Sony Entertainment vydává Ozzyho nové album Scream, z kterého nám Ozzy zahraje nové hity na Řípfestu, společně album oslavujeme a snížili jsme na 14 dní vstupné o cenu nového CD. Takto si může fanoušek koupit vstupenku na Řípfest a ještě mu zbyde na nové album SCREAM", dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV COVER s.r.o.

Tato mimořádná nabídka limitované série vstupenek potrvá pouze 2 týdny a to od 21.6. do 5.7.!!
zkopirovano ze stranek radia beat

woith 22.6.2010 21:48
Plzeň oswobodili rusowé. Teslo nejsi náhodou potomek Klementa Gottwalda ? A copa takhle nástěnky ? Kdypa je přijedeš zkontrolowat ? Ty si pičus non plus ultra! Celá wesnice wí, že Brbla je metalista od narození...

Brbla 25.6.2010 9:09
Děkuju za banán, klidně mi dej i rajče, reklamu jsem umístil do hlavní diskuze!!! fakt směšné:-)). Jaksi nemám zalacenou ex tak asi proto, místo aby si řešil funkci servru tady řešíš jakesi blbosti ktere by stejně vyšuměli kamsi do ztracena. Rada zasedla , že se nikdo jiný z té rady nevyjádřil? Rád si zas zaplatim, jestli o to ta rada ale bude mít zájem. Vzkaz mi neposílej nejdou mi číst, myslím si že to jako mluvčí talonu nevíš. Tot vše Pav

tesla: Chapu. Jinymi slovy rikas, ze nehodlas platit ex, ale jako reklamni prostor je pro tebe hlavni diskuse idealni. Zajimava argumentace, priste se nad tim hluboce zamyslim a dam ti teda to rajce, misto bananu.

woith 25.6.2010 19:47
Teslo, Ty (........) . Nejsem schopen wygenerowat wýraz, který by Tě charakterizowal. Jsem obrowsky znechucen Twým přístupem k textům a jejich autorům ,, bez znalosti slohy,, . Pokud si ještě wzpomínáš, tak jsem byl jeden z těch, kteří se Tě zastáwali, když jsi začal hrát zde na serweru, ale dnes mám z Tebe pocit, že jsi nejwětší homopičus we střední ewropě hned po paroubkowi.
tesla 29.6.2010 15:01
macjandc: 28.6.2010 23:49
:-) to je norma pro stížnost!!
Vše nad to je nepřípustnonepřístojné - tudíž nežádouucí
tesla 29.6.2010 15:01
rendace: 28.6.2010 18:43
sjeti, slovo dráždí je hodně odvážnééé POZORRRR!!!!:-)),
tesla 29.6.2010 15:00
macjandc: 28.6.2010 14:45
šablona:
Žiju si jak na zámku,
spokojen
ukojen
díky tobě Talonku!!
tesla 29.6.2010 15:00
sjetiny: %28.6.2010 12:46
nemáš zač :o)))

poslyš, když tě přispívání do tohoto tématu tak dráždí, ty rošťáku divokej, co kdybys ho (tedy celé téma "stížnosti na hráče") nechal přesunout do volných témat, hmm?

.. tak mě napadá, jak by měl vypadat příspěvek, který bys "necenzuroval"?.. zkus vytvořit nějakou šablonu :o)
tesla 29.6.2010 14:59
cannes:28.6.2010 19:49
Teslo, nechceš Tvoje pravomoce raději předat někomu, kdo bude myslet ?
Globus 29.6.2010 14:52
Není to tak dávno, co tady určití jedinci řvali, že diskuze je plná choroboplných výlevů dementních ubožáků. Najednou ti stejní jedinci řvou, že tu probíhá celkem logická selekce hovadin, které se tu vyskytují. Takže co vlastně chcete??? Ohánět se tady slovem cenzura, diskriminace a podobně je vážně psycho, vzhledem k tomu, že se sami neumíte ovládnout a neposlat do éteru každou pitomost, co Vás napadne. A jeslti jsou banány jediná možnost, jak tu přestat listovat tisíci blbostí, tak fajn a souhlasím s tím.
Souhlasím s teslou a klobouk dolů, že s tím začal, protože to chce kus odvahy snažit uvést diskuzní fórum do rozumné a slušné úrovně, při snaze určitých tipů lidí pát jen samé egoistické bludy.

P.S. Jestli nemůžete vydržet bez zviditelňování Vašich maličkostí, pište na fóru Blesku, nebudete se cítit tak osaměle.
sjetiny 28.6.2010 23:05
http://www.youtube.com/watch?v=H9SWdSC3fh8
dobis 28.6.2010 14:14
Tkhle se TESLA řechtá, když nám maže(trhá) příspěvky a dává banány:
http://www.stream.cz/video/488066-nejuchechtanejsi-miminko-na-svete
sjetiny 28.6.2010 12:51
teslo, ale to by nebyla domněnka, to by byl v současné době fakt :o))
já jsem ti do tématu napsala jednou a přesunovals mě :o)

měl bys vypnout a začít si oplachovat přirození vlažnou vodou, blbneš člověče :o)
tesla 28.6.2010 12:33
Odpovim koncem tydne, nestiham. Jinak uznavam, ze stiznosti na hrace jsou k stiznostem na hrace, ale staci domnenku, ze jsem kokot, zopakovat dejme tomu 5x a pak uz je to v hlavni diskusi zbytecne. Muzete mi to v klidu opakovat tady. Diky
tesla 28.6.2010 12:31
rendace: 28.6.2010 12:27
sjeti vidím to úplně jasně, evidentě potřebuje něco sladkého na zub,hubnout je prima věc,ale nesmí to brát z gruntu:-))
tesla 28.6.2010 12:31
sjetiny: 28.6.2010 11:34
copak se to děje? :o)
Teslo, že tys natáhl klotové rukávky? :o)))

mezi námi, když jsem takdy sami, "stížnosti na hráče" je zřejmě ke stížnostem na hráče, no a pokud si na tebe Teslo někdo stěžuje, asi to nebude psát do "uložených sehrávek", že?

zákazy, příkazy, tresty.... bývals normální.. ééé, to je blbost, normálnější, ne? :o))
tesla 28.6.2010 12:30
wenzel: 28.6.2010 0:54
Ve volných tématech by to "zapadlo".
V konkrétním mém případu jsi mne o nic neprosil a rovnou jsi mi zablokoval možnost přispívat do hlavní diskuze.
Takže za mne:
"Jsi normální ubohý lhář, který pouze prudí ostatní a ukájí se nad tlačítkem Delete. Nechci ani domýšlet co s tebou musí v reálu provádět funkce "ban".
tesla 28.6.2010 12:30
Co treba zde?
tesla 18.12.2009 9:04
Mam tady obecny nazor od nezavisleho pozorovatele (tim jako myslim sam sebe):

Rodore, diky! :)
sjetiny 18.12.2009 7:30
no přesunovací do tématu "Nekvalitní komentráře sehrávek, septik"... ale že sis přivstal, co?!

a rozházels časovou osu a nechals tam jako podkladek nygdovu stížnost....
rodor 18.12.2009 4:11
mel jsem mazaci...h
jeliman 30.11.2009 10:09
pusno:)
cepinzcegamy 29.11.2009 1:32
pýčo :)
rodor 28.11.2009 3:58
promazano vlakno "hrani nazivo"
duvod: hlavni vlakno -> vulgarismy -> flamewar
(ja vam rozumim, vtipky, narazky, ale my se zname.. ale vemte v potaz, ze novi hraci a novi navstevnici serveru nas neznaji a kdyz hned v hlavnim vlaknu narazi na zdejsi celebrity a jejich homosexualni humor, a dost drsne nadavky, ktere my uz mame zazite, tak malokdo to pochopi...)
rodor 16.11.2009 9:00
tam si rikam, ze je to 1) volny vlakno, a 2) tam zrovna novacku moc nechodi...
Bobes 16.11.2009 8:57
Ještě se můžeš realizovat v Uložených sehrávkách :-))
rodor 16.11.2009 8:50
uz jsem to do toho 17ho proste nemohl vydrzet....
tesla 16.11.2009 7:15
Uplne si mi hnul zluci. Za tohle jsme pred 20 lety nebojovali, za tohle tedy ne. Styd se, cucaku!
tesla 16.11.2009 7:09
Rodore, ty hnusnej cenzore, ja chci svobodu slova a woitha v podhradi.
rodor 16.11.2009 2:06
promazano vlakno "potrebuji poradit"
duvod: hlavni vlakno -> nic nerikajici dotaz -> provokace, hadky, sproste nadavky.